Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

AOC SFP

Opinie klientów
Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

AOC SFP

(4)
Chiny Dwukierunkowy 100G AOC SFP, 100G QSFP28 Obsługa transceivera Szybkość transmisji 103,1 Gb / s fabryka

Dwukierunkowy 100G AOC SFP, 100G QSFP28 Obsługa transceivera Szybkość transmisji 103,1 Gb / s

Dwukierunkowy 100G AOC SFP, 100G QSFP28 Obsługa nadajnika-odbiornika 103,1 Gb / s cechy produktu • Obsługuje przepływności 103,1 Gb / s • Zgodny z IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 i CAUI-4 • Działanie dwukierunkowe: 4 ... Read More
2020-03-17 14:35:46
Chiny 40G Ethernet AOC SFP, QSFP + AOC 3,3 V Napięcie Niskie zużycie energii fabryka

40G Ethernet AOC SFP, QSFP + AOC 3,3 V Napięcie Niskie zużycie energii

40G Ethernet AOC SFP, QSFP + AOC 3,3 V Napięcie Niskie zużycie energii cechy • Czterokanałowy aktywny kabel optyczny z pełnym dupleksem • Szybkość transmisji danych do 11,3 Gbit / s na kanał • Niezawodna ... Read More
2020-03-17 14:35:46
Chiny Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C fabryka

Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C

Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C cechy Koniec QSFP + AOC: • Zgodny ze specyfikacją 40GBASE-SR4 i XLPPI według IEEE 802.3ba-2010 i obsługujący aplikacje 40G-IB-QDR / 20G-IB... Read More
2020-03-17 14:35:46
Chiny AOC SFP +, transceiver 10Gbe SFP + z możliwością podłączenia podczas pracy na gorąco Dobra wydajność EMI fabryka

AOC SFP +, transceiver 10Gbe SFP + z możliwością podłączenia podczas pracy na gorąco Dobra wydajność EMI

Podłączany na gorąco AOC SFP +, nadajnik-odbiornik 10Gbe SFP + Dobra wydajność EMI cechy Niskie zużycie energii ﹤ 0,35 W na koniec Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431 Do 300 m na FRP OM3 Nadajnik VCSEL 850 ... Read More
2020-03-17 14:35:46
Page 1 of 1