Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty100G SFP

Interfejs elektryczny CPPI 100G SFP, 100G CFP2 CFP2 Transceiver SR10 850nm 100m

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Interfejs elektryczny CPPI 100G SFP, 100G CFP2 CFP2 Transceiver SR10 850nm 100m

Chiny Interfejs elektryczny CPPI 100G SFP, 100G CFP2 CFP2 Transceiver SR10 850nm 100m dostawca
Interfejs elektryczny CPPI 100G SFP, 100G CFP2 CFP2 Transceiver SR10 850nm 100m dostawca

Duży Obraz :  Interfejs elektryczny CPPI 100G SFP, 100G CFP2 CFP2 Transceiver SR10 850nm 100m

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 100G CFP2 CFP2 Długość fali: 850nm
Złącze: LC Prędkość transmisji danych: 100g
Włókna typu: Transceiver SFP + Temperatury: 0 ° C ~ 70 ° C

Interfejs elektryczny CPPI 100G SFP, 100G CFP2 CFP2 Transceiver SR10 850nm 100m

Opis

Wszystkie nasze nadajniki SFP są testowane wewnętrznie przed wysyłką, aby upewnić się, że dotrą w idealnym stanie fizycznym i roboczym. Gwarantujemy, że moduły nadawczo-odbiorcze SFP działają bez problemu w twoim systemie.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nadajnika-odbiornika SFP, nie wahaj się z nami skontaktować.

cechy produktu

• Obsługuje przepływności od 103,1 Gb / s do 112 Gb / s

• Interfejs optyczny gniazda MPO 24

• Interfejs elektryczny CPPI

• Uncooled 10x10Gb / s 850nm

• 10 równoległy elektryczny interfejs szeregowy

• Dotyczy 100 mz OMF MMF i 150 m z OM4 MMF

• Niski pobór mocy <4 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Interfejs komunikacyjny MDIO

• Zgodny z 100GBASE-SR10

• Temperatura obudowy roboczej: od 0 do 70 ° C

   

Aplikacje

• Ethernet 100GBASE-SR10

• Wielomodowy OTN 10x11.2Gb / s

• 10x 10GE-SRLite Ethernet

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLCF85TXMX-CDS1

CFP2 100G SR10 850nm100m 0 ~ 70 ℃

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)