Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł światłowodowy SFP

Moduł światłowodowy SFP Ethernet Podwójne złącze LC do systemów transmisji optycznej

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Moduł światłowodowy SFP Ethernet Podwójne złącze LC do systemów transmisji optycznej

Chiny Moduł światłowodowy SFP Ethernet Podwójne złącze LC do systemów transmisji optycznej dostawca
Moduł światłowodowy SFP Ethernet Podwójne złącze LC do systemów transmisji optycznej dostawca

Duży Obraz :  Moduł światłowodowy SFP Ethernet Podwójne złącze LC do systemów transmisji optycznej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Długość fali: 850nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm Złącze: Podwójne złącze LC
Temperatura pracy: 0 ~ 70 Nazwa produktu: Moduł światłowodowy SFP Ethernet
Aplikacje: Ethernet Funkcja: Lekki

Moduł światłowodowy SFP Ethernet Podwójne złącze LC do systemów transmisji optycznej

cechy produktu

• Obsługuje Daterate 155M ~ 4.25G

• Podwójne złącze LC

• Konstrukcja SFP podłączana na gorąco

• Długość fali: 850 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, CWDM 1270 ~ 1610 nm

• Dotyczy połączenia 550m ~ 120 km

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Temperatura obudowy roboczej:

Komercyjny: od 0 do 70 ° C

Przemysł: od -40 do 85 ° C

Aplikacje

• Ethernet

• Fibre Channel

• Przełącz na interfejs przełącznika

• Interfejs routera / serwera

• Inne systemy transmisji optycznej

Parametr

Numer części Szybkość transmisji danych (Mb / s) Długość fali (nm) Dystans Źródło Rodzaj złącza
OLSP8501L-CD02 155 850 2 km VCSEL / PIN LC / PC

OLSP1301L-CD02

155 1310 2 km FP / PIN LC / PC
OLSP3101L-CD20 155 1310 20 km FP / PIN LC / PC

OLSP3101L-CD40

155 1310 40km FP / PIN LC / PC

OLSP5501L-CD80

155 1550 80 km DFB / PIN LC / PC

OLSP5501L-CDH1

155 1550 100 km DFB / PIN LC / PC

OLSP5501L-CDH2

155 1550 120km DFB / PIN LC / PC

OLSP8512L-CDS5

1250 850 550m VCSEL / PIN LC / PC

OLSP3112L-CD02

1250 1310 2 km FP / PIN LC / PC

OLSP3112L-CD20

1250 1310 20 km FP / PIN LC / PC

OLSP3112L-CD40

1250 1310 40km DFB / PIN LC / PC

OLSP5512L-CD40

1250 1550 40km DFB / PIN LC / PC

OLSP5512L-CD80

1250 1550 80 km DFB / PIN LC / PC

OLSP5512L-CDH1

1250 1550 100 km DFB / PIN LC / PC

OLSP5501L-CDH2

1250 1550 120km DFB / PIN LC / PC

OLSP8525L-CDS3

2500 850 300m VCSEL / PIN LC / PC

OLSP3125L-CD02

2500 1310 2 km FP / PIN LC / PC

OLSP3125L-CD20

2500 1310 20 km DFB / PIN LC / PC

OLSP3125L-CD20

2500 1310 40km DFB / APD LC / PC

OLSP5525L-CD20

2500 1550 40km DFB / PIN LC / PC
OLSP5525L-CD80 2500 1550 80 km DFB / PIN LC / PC

OLSP5525L-CDH1

2500 1550 100 km DFB / APD LC / PC

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)