Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty10 Gigabit SFP +

Komercyjny interfejs 10 Gigabit SFP + 300m 850 nm Cyfrowy monitor diagnostyczny

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Komercyjny interfejs 10 Gigabit SFP + 300m 850 nm Cyfrowy monitor diagnostyczny

Chiny Komercyjny interfejs 10 Gigabit SFP + 300m 850 nm Cyfrowy monitor diagnostyczny dostawca
Komercyjny interfejs 10 Gigabit SFP + 300m 850 nm Cyfrowy monitor diagnostyczny dostawca

Duży Obraz :  Komercyjny interfejs 10 Gigabit SFP + 300m 850 nm Cyfrowy monitor diagnostyczny

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Długość fali: 850nm Dystans: 300m
Nazwa: 10 Gigabit SFP + Funkcja: Trwały
Temperatura pracy: 0-70 stopni Orzecznictwo: ISO9001,RoHS,CE

Komercyjny interfejs 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Cyfrowy monitor diagnostyczny

 

Opis

 

We promise all the advertised optical modules are brand new and absolutely never use old and refurbished materials. Obiecujemy, że wszystkie reklamowane moduły optyczne są fabrycznie nowe i absolutnie nigdy nie używamy starych i odnowionych materiałów. All the optical modules have been through functional test and aging test. Wszystkie moduły optyczne przeszły testy funkcjonalne i testy starzenia. We provide warranty for all the optical transceivers from the date of shipment. Zapewniamy gwarancję na wszystkie nadajniki-odbiorniki optyczne od daty wysyłki.

 

Funkcja produktu

 

• Obsługuje prędkości transmisji do 11,3 Gb / s

• Złącze Duplex LC

• Wkładka SFP + podłączana na gorąco

• Nadajnik VCSEL 850 nm, fotodetektor PIN

• Do 300 m przy MMF 50 / 125um (2000 MHZ.KM)

• Niskie zużycie energii, <1 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae

• Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431

• Temperatura obudowy roboczej:

Komercyjne: 0 ~ 70 ° C

Przemysł: od -40 do 85 ° C

 

Aplikacje

 

• 10G Base-SR / SW przy 10,3125G

• Fibre Channel 10G

• Inne łącza optyczne

 

Informacje dotyczące zamawiania

 

Numer części

Opis

OLSP851XL-CDS3

SFP +, do 11,3 Gb / s, 850 nm, 300 m, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLSP851XL-IDS3

SFP +, do 11,3 Gb / s, 850 nm, 300 m, -40 ~ 85 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

 

O nas

 

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd established in the year of 2011, is a professional manufacturer of optical transceiver. Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. We are dedicated in design, develop, production and distribute the optical transceivers to fulfill customer's requirement on optical communication.Olink is able to offer a vast range of optical modules from 155Mbps ~ 100Gbps, including CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON and CWDM, DWDM solutions, to support various protocols and meet with different requirement on Fiber Channel, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center etc. And all product quality are backed by our strong R&D ability, rigorous quality control procedure and rich production experience. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Our modules exported to China domestic market, Asia, Southeast Asia, Europe and American market etc. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

 

Przewaga konkurencyjna

 

1. Doskonała jakość

2. Lower cost than others in the market. 2. Niższy koszt niż inne na rynku. (We use our own management mod to control cost well.) (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, ISO9001, CE, RoHS.

 

 

 
 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)