Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty10 Gigabit SFP +

Złącze Simplex LC 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10 km 1310nm-1550nm

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Złącze Simplex LC 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10 km 1310nm-1550nm

Chiny Złącze Simplex LC 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10 km 1310nm-1550nm dostawca
Złącze Simplex LC 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10 km 1310nm-1550nm dostawca

Duży Obraz :  Złącze Simplex LC 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10 km 1310nm-1550nm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Długość fali: 1310nm-1550nm Dystans: 10 km
Nazwa: 10G BIDI SFP + Funkcja: Kompaktowe
Temperatura pracy: 0-70 stopni Orzecznictwo: ISO9001,RoHS,CE

Złącze Simplex LC 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10 km 1310nm-1550nm

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLSB351XL-CD10

SFP + Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1310/1550 nm, 10 km, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLSB531XL-CD10

SFP + Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1550/1310 nm, 10 km, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLSB351XL-ID10

SFP + Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1310/1550 nm, 10 km, -40 ~ 85 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLSB531XL-ID10

SFP + Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1550/1310 nm, 10 km, -40 ~ 85 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

cechy produktu

• Obsługuje przepływności od 9,95 do 11,3 Gb / s

• Złącze Simplex LC

• Wkładka SFP + podłączana na gorąco

• Nieschłodzony nadajnik DFB 1310 nm, fotodetektor PIN 1550 nm

• Nieschłodzony nadajnik DFB 1550nm, fotodetektor 1310nm PIN

• Dotyczy połączenia SMF o długości 10 km

• Niskie zużycie energii, <1 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae 10GBASE-LR

• Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431

• Temperatura obudowy roboczej:

Komercyjny: od 0 do 70 ° C

Przemysł: od -40 do 85 ° C

Aplikacje

• 10 GBASE-LR przy 10,3125 Gb / s

• 10 GBASE-LW przy 9,953 Gb / s

• Inne łącze optyczne

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, ISO9001, CE, RoHS.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)