Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver 10G XFP

Podłączany na gorąco nadajnik-odbiornik 10G XFP, DWDM XFP 10G 80 km Niskie zużycie energii

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Podłączany na gorąco nadajnik-odbiornik 10G XFP, DWDM XFP 10G 80 km Niskie zużycie energii

Chiny Podłączany na gorąco nadajnik-odbiornik 10G XFP, DWDM XFP 10G 80 km Niskie zużycie energii dostawca
Podłączany na gorąco nadajnik-odbiornik 10G XFP, DWDM XFP 10G 80 km Niskie zużycie energii dostawca

Duży Obraz :  Podłączany na gorąco nadajnik-odbiornik 10G XFP, DWDM XFP 10G 80 km Niskie zużycie energii

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Dystans: 80 km Złącze: LC
Nazwa produktu: Transceiver 10G XFP Prędkość transmisji danych: 10 Gb / s
Temperatura pracy: 0 ~ 70 Zasilanie: 3,3 V.

Podłączany na gorąco nadajnik-odbiornik 10G XFP, DWDM XFP 10G 80 km Niskie zużycie energii

cechy produktu

• Obsługuje przepływności od 9,95 do 11,3 Gb / s

• Złącze Simplex LC

• Konstrukcja XFP z możliwością podłączenia podczas pracy

• Stabilizowany temperaturowo nadajnik EML DWDM i odbiornik APD

• Siatka ITU 100 GHz, pasmo C.

• Dotyczy połączenia SMF o długości 80 km

• Niski pobór mocy, <3,5 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Temperatura obudowy roboczej:

Komercyjny: od 0 do 70 ° C

Przemysł: od -40 do 85 ° C

Aplikacje

• DWDM 10G SONET / SDH

• Ethernet oparty na DWDM, IEEE 10GBASE-ZR

• Aplikacje ITU G.709 / OTN FEC

• Inne łącze optyczne

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLXDXX1XL-CD80

XFP DWDM od 9,95 do 11,3 Gb / s, marka C, 80 km, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLXDxx1XL-ID80

XFP DWDM od 9,95 do 11,3 Gb / s, marka C, 80 km, -40 ~ 85 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

Uwagi: Długość fali XFP DWDM odnosi się do Przewodnika długości fali pasma C λc

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)