Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver 10G XFP

Mały rozmiar 10 Gigabit XFP BIDI 20 km Uniwersalny do połączenia SMF 20 km

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Mały rozmiar 10 Gigabit XFP BIDI 20 km Uniwersalny do połączenia SMF 20 km

Chiny Mały rozmiar 10 Gigabit XFP BIDI 20 km Uniwersalny do połączenia SMF 20 km dostawca
Mały rozmiar 10 Gigabit XFP BIDI 20 km Uniwersalny do połączenia SMF 20 km dostawca

Duży Obraz :  Mały rozmiar 10 Gigabit XFP BIDI 20 km Uniwersalny do połączenia SMF 20 km

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Odległość transmisji: 20 km Nazwa produktu: Transceiver 10G XFP
Złącze: LC Prędkość transmisji danych: 10g
Temperatura pracy: 0 ~ 70 ° C Warunek: Nowy

Mały rozmiar 10 Gigabit XFP BIDI 20 km Uniwersalny do połączenia SMF 20 km

cechy produktu

• Dotyczy połączenia SMF o długości 20 km

• Niski pobór mocy, <1,8 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Pakiet XFP MSA

• Temperatura obudowy roboczej:

Komercyjny: od 0 do 70 ° C

Przemysł: od -40 do 85 ° C

• Obsługuje przepływności od 9,95 do 11,3 Gb / s

• Złącze Simplex LC

• Konstrukcja XFP z możliwością podłączenia podczas pracy

• Nieschłodzony nadajnik DFB 1270 nm, fotodetektor 1330 nm PIN

• Nieschłodzony nadajnik 1330 nm DFB, fotodetektor PIN 1270 nm

Aplikacje

• 10 GBASE-LR przy 10,3125 Gb / s

• 10 GBASE-LW przy 9,953 Gb / s

• Inne łącze optyczne

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLXB231XL-CD20

XFP Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1270/1330 nm, 20 km, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLXB321XL-CD20

XFP Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1330/1270 nm, 20 km, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLXB231XL-ID20

XFP Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1270/1330 nm, 20 km, -40 ~ 85 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLXB321XL-ID20

XFP Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1330/1270 nm, 20 km, -40 ~ 85 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)