Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver 10G XFP

Przenośny przekaźnik 10G XFP BIDI 100 km 1530-1550nm Długa żywotność

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Przenośny przekaźnik 10G XFP BIDI 100 km 1530-1550nm Długa żywotność

Chiny Przenośny przekaźnik 10G XFP BIDI 100 km 1530-1550nm Długa żywotność dostawca
Przenośny przekaźnik 10G XFP BIDI 100 km 1530-1550nm Długa żywotność dostawca

Duży Obraz :  Przenośny przekaźnik 10G XFP BIDI 100 km 1530-1550nm Długa żywotność

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Dystans: 100 km Długość fali: 1530–1550 nm
Złącze: LC Nazwa produktu: Transceiver 10G XFP
Prędkość transmisji danych: 10g Temperatura pracy: 0 ° C do 70 ° C

Przenośny przekaźnik 10G XFP BIDI 100 km 1530-1550nm Długa żywotność

cechy produktu

• Niski pobór mocy, <3,5 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR

• Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431

• Temperatura obudowy roboczej: Handlowa: od 0 do 70 ° C

• Obsługuje przepływności od 9,95 do 11,3 Gb / s

• Złącze Simplex LC

• Konstrukcja XFP z możliwością podłączenia podczas pracy

• Chłodzony nadajnik 1530 nm EML, odbiornik 1550 nm APD

• Chłodzony nadajnik 1550 nm EML, odbiornik 1530 nm APD

• Dotyczy połączenia SMF 100 km

Aplikacje

• Ethernet 10GBASE-BX 10,3125 Gb / s

• Ethernet 10GBASE-BX 9,953 Gb / s

• SONET OC-192 i SDH STM I-64.1

• Inne łącze optyczne

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLXBMO1XL-CDH1

XFP Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1530/1550 nm, 100 km, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLXBOM1XL-CDH1

XFP Bidi, od 9,95 do 11,3 Gb / s, 1550/1530 nm, 100 km, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

Uwagi: Gdy długości fali CWDM, odstępy długości fali> 20 nm

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)