Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver 10G XFP

Transmisja 10G XFP Transceiver, CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20 km Odległość

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Transmisja 10G XFP Transceiver, CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20 km Odległość

Chiny Transmisja 10G XFP Transceiver, CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20 km Odległość dostawca
Transmisja 10G XFP Transceiver, CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20 km Odległość dostawca

Duży Obraz :  Transmisja 10G XFP Transceiver, CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20 km Odległość

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Transceiver 10G XFP Prędkość transmisji danych: 10 Gb / s
Temperatura pracy: 0 ° C do 70 ° C Odległość transmisji: break
Warunek: Nowy Zasilanie: 3,3 V.

Transmisja 10G XFP Transceiver, CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20 km Odległość

Opis

Produkty te można kompatybilnie stosować w urządzeniach marek CISCO. Jesteśmy niezawodnym dostawcą transceivera SFP. Produkujemy i magazynujemy dużą liczbę nadajników-odbiorników XFP.

cechy produktu

• Obsługuje przepływności od 9,95 do 11,3 Gb / s

• Złącze Duplex LC

• Konstrukcja XFP z możliwością podłączenia podczas pracy

• Nieschłodzony nadajnik DFB 1270nm ~ 1610nm, fotodetektor PIN

• Dotyczy połączenia SMF o długości 20 km

• Niskie zużycie energii, <1,5 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Temperatura obudowy roboczej:

Komercyjny: od 0 do 70 ° C

Przemysł: od -40 do 85 ° C

Aplikacje

• 10 GBASE-LR / LW przy 10,3125 Gb / s

• Ethernet 10G

• Inne łącza optyczne

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLXCxx1XL-CD20

XFP, od 9,95 do 11,3 Gb / s, CWDM, 1270 nm ~ 1610 nm, 20 km, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

OLXCxx1XL-ID20

XFP, od 9,95 do 11,3 Gb / s, CWDM, 1270 nm ~ 1610 nm, 20 km, -40 ~ 85 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

xx oznacza:

27 = 1270 nm, 29 = 1290 nm… 59 = 1590 nm, 61 = 1610 nm (odstęp 20 nm)

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)