Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty25Gbe SFP28

Lekki moduł 25Gbe SFP28, 25G SFP28 100m 850nm Duplex LC

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Lekki moduł 25Gbe SFP28, 25G SFP28 100m 850nm Duplex LC

Chiny Lekki moduł 25Gbe SFP28, 25G SFP28 100m 850nm Duplex LC dostawca

Duży Obraz :  Lekki moduł 25Gbe SFP28, 25G SFP28 100m 850nm Duplex LC

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 25Gbe SFP28 Funkcja: Kompaktowe
Długość fali: 850nm Dystans: 100M
Prędkość transmisji danych: 25G Orzecznictwo: ISO 9001 , RoHS

Lekki moduł 25Gbe SFP28, 25G SFP28 100 m 850nm Duplex LC

Opis

Nasza rodzina kompatybilnych modułów nadawczo-odbiorczych SFP obejmuje SFP BiDi SFP SFP + XFP X2 CWDM. Wszystkie produkty są kompatybilne z MSA.Odpowiednie są do systemów sieciowych Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, SDH / STM i Fibre Channel.

cechy produktu

• Obsługuje prędkości transmisji do 25,78 Gb / s

• Złącze Duplex LC

• Wtykany na gorąco SFP28

• Nadajnik VCSEL 850 nm, fotodetektor PIN

• Odległość do 100 m przy 50/125 um OM4

• Odległość do 70 m przy 50/125 um OM3

• Wbudowany podwójny CDR

• Niskie zużycie energii, <1,2 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Zgodny ze specyfikacją SFP28 SFF-8402e

• Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431

Aplikacje

• 25,78 Gb / s jednopasmowy 100 GBE SR4

• 25GBE

• Inne łącze optyczne

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLSP852XL-CDS3

SFP +, do 25,78 Gb / s, 850 nm, 70/100 m ponad OM3 / OM4, 0 ~ 70 ℃,

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Dzięki koncepcji „Po pierwsze jakość, zorientowana na usługi, realistyczne i innowacyjne, ciągłe doskonalenie”, Olink nieustannie rozwija i optymalizuje rozwiązania w zakresie projektowania produktów, aby zapewnić naszym cenionym klientom najbardziej opłacalne produkty i usługi, a także niektóre produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Etykietka:

25g sfp28 er,

sfp + bidi

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)