Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty25Gbe SFP28

Margines wysokiej transmisji 25Gbe SFP28 LAN WDM 40 km Zgodny z IEEE 802.3CC

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Margines wysokiej transmisji 25Gbe SFP28 LAN WDM 40 km Zgodny z IEEE 802.3CC

Chiny Margines wysokiej transmisji 25Gbe SFP28 LAN WDM 40 km Zgodny z IEEE 802.3CC dostawca
Margines wysokiej transmisji 25Gbe SFP28 LAN WDM 40 km Zgodny z IEEE 802.3CC dostawca

Duży Obraz :  Margines wysokiej transmisji 25Gbe SFP28 LAN WDM 40 km Zgodny z IEEE 802.3CC

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 25Gbe SFP28 Funkcja: Margines wysokiej transmisji
Długość fali: 850nm / 1310nm / 1550nm Dystans: 40KM
Prędkość transmisji danych: 25G Orzecznictwo: ISO9001,RoHS,CE

Margines wysokiej transmisji 25Gbe SFP28 LAN WDM 40 km Zgodny z IEEE 802.3CC

Opis

Wszystkie nasze nadajniki SFP są testowane wewnętrznie przed wysyłką, aby upewnić się, że dotrą w idealnym stanie fizycznym i roboczym.

cechy produktu

• Obsługuje przepływności od 24,33 Gb / s do 25,78 Gb / s

• zgodny z IEEE 802.3CC

• zgodny z SFF-8402 dla rozwiązania SFP28

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego z SFF-8472

• Wkładka SFP + podłączana na gorąco

• Laser EML i odbiornik APD

• Dotyczy połączenia SMF 40 km

• Wysoki margines transmisji

• Niski pobór mocy <1,8 W.

• Pojedynczy zasilacz 3,3 V.

• Temperatura obudowy roboczej:

Komercyjne: od 0 do 70 ° C

Przemysł: od -40 do 85 ° C

Aplikacje

• 25,78 Gb / s pojedynczy pas

• CPRI 10

• Inne łącza optyczne

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLLDXX2XL-CD40

SFP28 25 Gb / s L-WDM długości fali, 40 km, 0-70 ° C

OLLDXX2XL-CD40

SFP28 25 Gb / s L-WDM długości fali, 40 km, -40-85 ° C

XX ”wynosi: 86 90,95,00,04,09, od długości fali 1286,66 1291.10,1295,56,1300,05,1304,58 1309,14

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Dzięki koncepcji „Po pierwsze jakość, zorientowana na usługi, realistyczne i innowacyjne, ciągłe doskonalenie”, Olink nieustannie rozwija i optymalizuje rozwiązania w zakresie projektowania produktów, aby zapewnić naszym cenionym klientom najbardziej opłacalne produkty i usługi, a także niektóre produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)