Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAOC SFP

Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C

Chiny Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C dostawca
Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C dostawca

Duży Obraz :  Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 100G AOC SFP Rodzaj kabla: AOC
Formularz: SFP Funkcja: Kompaktowe
aplikacji: Telekomunikacja Temperatura pracy: 0-70 stopni

Kompaktowy moduł AOC SFP Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C

cechy

Koniec QSFP + AOC:

• Zgodny ze specyfikacją 40GBASE-SR4 i XLPPI według IEEE 802.3ba-2010 i obsługujący aplikacje 40G-IB-QDR / 20G-IB-DDR / 10G-IB-SDR

• Zgodny ze specyfikacją branżową specyfikacji SFF-8436 QSFP +

• Poziom mocy 1: Maksymalna moc <1,5 W.

• Działa z prędkością 10,3125 Gb / s na kanał z danymi zakodowanymi 64b / 66b dla aplikacji 40GbE i przy 10 Gb / s z zakodowanymi danymi kompatybilnymi z 8b / 10b dla aplikacji 40G-IB-QDR

Każdy koniec 4 × SFP +:

• Zgodny ze specyfikacjami elektrycznymi według specyfikacji SFF-8431 dla ulepszonego modułu wtykowego o małej obudowie

• Specyfikacje mechaniczne według komitetu SFF SFF-8432 Ulepszony wtykowy kształt „IPF”

• Maksymalne rozproszenie mocy 0,35 W na koniec.

Aktywny zespół kabla optycznego:

• Zakres temperatur pracy obudowy od 0 do 70 ° C

• Sprawdzona technologia wysokiej niezawodności 850 nm: nadajnik VCSEL i odbiornik PIN

• Możliwość podłączenia na gorąco dla łatwego serwisowania i instalacji

• Dwuprzewodowy interfejs szeregowy

• Wykorzystuje światłowód do zarządzania gęstym i cienkim, lekkim kablem

Aplikacje

• Aplikacje przełamujące 40 GbE i 10 GbE do połączeń przełączników i routerów Datacom

• Aplikacje o gęstości od 40G do 4 × 10G dla aplikacji Datacom i zastrzeżonych protokołów • Datacenter

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLSQ004X1C-CNMXX

Aktywny kabel optyczny 40 Gb / s QSFP + - 4x10G SFP +

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Etykietka:

qsfp + aoc,

sfp + aoc

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)