Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty40G QSFP +

Złącze optyczne LC 40G QSFP + do 10G SFP + Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Złącze optyczne LC 40G QSFP + do 10G SFP + Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna

Chiny Złącze optyczne LC 40G QSFP + do 10G SFP + Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna dostawca
Złącze optyczne LC 40G QSFP + do 10G SFP + Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna dostawca

Duży Obraz :  Złącze optyczne LC 40G QSFP + do 10G SFP + Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Prędkość transmisji danych: 40G Złącze: LC
Nazwa produktu: 40G QSFP + Temperatura pracy: 0 ~ 70 ° C
aplikacji: Sieć telekomunikacyjna Funkcja: Trwały

Złącze optyczne LC 40G QSFP + TO 10G SFP + Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna

cechy produktu

• Obsługuje prędkości transmisji od 1,06 do 10,5 Gb / s na kanał

• Złącze optyczne LC

• Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

• Współczynnik kształtu QSFP + MSA z możliwością podłączenia na gorąco

• Do 100 m na OM3 Multimode Fibre (MMF) i 150 m na OM4 MMF

• Elektryczny interfejs szeregowy 10,7G

• Sprzężenie AC sygnałów CML

• Niski pobór mocy, <0,8 W.

• Wbudowana funkcja diagnostyki cyfrowej

• Zakres temperatury obudowy roboczej: 0 ℃ do 70 ℃

Aplikacje

• 40GBASE-Ethernet

• Infiniband QDR / DDR / SDR

• Połączenia 40G Datacom

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLSQ851XL-CDS1

QSFP + 10G SR L1, 100M OM3 Cyfrowy monitor diagnostyczny

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)