Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty40G QSFP +

Lekki 10 km 40G QSFP + Transceiver Unretimed Interfejs elektryczny XLPPI

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Lekki 10 km 40G QSFP + Transceiver Unretimed Interfejs elektryczny XLPPI

Chiny Lekki 10 km 40G QSFP + Transceiver Unretimed Interfejs elektryczny XLPPI dostawca
Lekki 10 km 40G QSFP + Transceiver Unretimed Interfejs elektryczny XLPPI dostawca

Duży Obraz :  Lekki 10 km 40G QSFP + Transceiver Unretimed Interfejs elektryczny XLPPI

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Orzecznictwo: ISO9001,RoHS,CE Funkcja: Lekki
Temperatura pracy: 0 do 70 ℃ aplikacji: Sieć telekomunikacyjna
typu: 40G QSFP + logo: Można dostosować

Lekki 10 km 40G QSFP + Transceiver Unretimed Interfejs elektryczny XLPPI

cechy produktu

• Obsługuje szybkość transmisji 41,2 Gb / s

• Podwójne gniazda LC

• Wtykany na gorąco moduł QSFP +

• Nieizolowany nadajnik CWDM 4x10 Gb / s

• Dotyczy 10 km na światłowodzie jednomodowym (SMF).

• Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne

• Niski pobór mocy, <3,5 W.

• Nieopracowany interfejs elektryczny XLPPI

• Temperatura obudowy roboczej: od 0 ° C do 70 ° C

Aplikacje

• 40GBASE-LR4 40G Ethernet

• Połączenia Infiniband QDR i DDR

• Połączenia telekomunikacyjne 40G po stronie klienta

• Inne łącza optyczne

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLSQxx4XL-CD10

QSFP +, 40 Gb / s, długość fali CWDM 1270 ~ 1330 nm (4x10 G) 10 km, 0 ~ 70 ℃ LC

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)