Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty100G SFP

Sieć rozległa 100G SFP CFP4 LR4 10 km Obsługuje prędkości transmisji do 112 Gb / s

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Sieć rozległa 100G SFP CFP4 LR4 10 km Obsługuje prędkości transmisji do 112 Gb / s

Chiny Sieć rozległa 100G SFP CFP4 LR4 10 km Obsługuje prędkości transmisji do 112 Gb / s dostawca
Sieć rozległa 100G SFP CFP4 LR4 10 km Obsługuje prędkości transmisji do 112 Gb / s dostawca

Duży Obraz :  Sieć rozległa 100G SFP CFP4 LR4 10 km Obsługuje prędkości transmisji do 112 Gb / s

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: 100G SFP CFP4 LR4 Dystans: 10 km
Długość fali: 850nm / 1310nm / 1550nm Prędkość transmisji danych: 100g
aplikacji: Telekomunikacja Temperatura pracy: 0 do 70 stopni

Sieć rozległa 100G SFP CFP4 LR4 10 km Obsługuje prędkości transmisji do 112 Gb / s

Opis

SFP w całości jest wtykowe. Są one również określane jako mini GBIC ze względu na ich podobieństwo w działaniu do nadajników-odbiorników GBIC, choć o mniejszych rozmiarach. Transceiver SFP są używane głównie do łączenia sprzętu w telekomunikacji i transmisji danych, takich jak przełączniki i routery. Obsługują aplikacje takie jak Fibre-to-the-desktop (FTTD), SONET / SDH Network, Gigabit Ethernet i High-speed computer links.

cechy produktu

• Obsługuje prędkości transmisji do 112 Gb / s

• Złącze Duplex LC

• Możliwość podłączenia na gorąco

• Działająca elektryczna szeregowa szybkość transmisji danych do 27,952493 Gb / s

• 4 równoległy elektryczny interfejs szeregowy

• Dotyczy połączenia SMF o długości 10 km

• Niski pobór mocy (maks .: 8 W)

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Interfejs komunikacyjny MDIO

• Zgodny ze 100GBASE-LR4 i OTU4

• Temperatura obudowy roboczej:

Komercyjny: od 0 do 70 ° C

Aplikacje

• Sieć lokalna (LAN)

• Sieć rozległa (WAN)

• Przełącz na interfejs routera

• ITU-T OTU4 OTL4.4

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLCPXXTXL-CD10

100G CFP4 LR4 10 km 0 ~ 70 ℃

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Przewaga konkurencyjna

1. Doskonała jakość

2. Niższy koszt niż inne na rynku. (Używamy własnego modu zarządzania, aby dobrze kontrolować koszty).

3. W pełni kompatybilny w 100% testowany.

4. Wsparcie OEM / ODM (proces jest bardziej przejrzysty z tobą.)

5. Duży zapas, szybka dostawa (szybka produkcja ze współpracującym agentem wysyłkowym)

6. Doskonałe niskie zużycie energii (nasza własna prośba o jakość.)

7. Ukończone certyfikaty, UL, RoHS, ISO, CE.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)