Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty100G SFP

Metalowy interfejs komunikacyjny MDG 100G CFP2 ER4 40 km MDIO Niskie zużycie energii

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Metalowy interfejs komunikacyjny MDG 100G CFP2 ER4 40 km MDIO Niskie zużycie energii

Chiny Metalowy interfejs komunikacyjny MDG 100G CFP2 ER4 40 km MDIO Niskie zużycie energii dostawca
Metalowy interfejs komunikacyjny MDG 100G CFP2 ER4 40 km MDIO Niskie zużycie energii dostawca

Duży Obraz :  Metalowy interfejs komunikacyjny MDG 100G CFP2 ER4 40 km MDIO Niskie zużycie energii

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: 00G CFP2 ER4 aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network
Włókna typu: Transceiver SFP + Temperatura pracy: 0 ~ 70 ° C
Rodzaj złącza: LC Warunek: Nowy

Metalowy interfejs komunikacyjny MDG 100G CFP2 ER4 40 km MDIO Niskie zużycie energii

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części Opis
OLCFXXTXL-CD40

CFP2 100G ER4 40 km 0 ~ 70 ℃

cechy produktu

• Obsługuje prędkości transmisji do 112 Gb / s

• Złącze Duplex LC

• Możliwość podłączenia na gorąco

• Działająca elektryczna szeregowa szybkość transmisji danych do 27,952493 Gb / s

• APD ROSA

• 4 równoległy elektryczny interfejs szeregowy

• Dotyczy połączenia SMF o długości 30 km

• Niskie zużycie energii, <12 W.

• Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

• Interfejs komunikacyjny MDIO

• Zgodny z 100GBASE-ER4

   

Aplikacje

• Sieć lokalna (LAN)

• Sieć rozległa (WAN)

• Przełącz na interfejs routera

 

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

„Proaktywne, naukowe i technologiczne innowacje, priorytet dla klientów, zorientowanie na ality” to motto naszego sukcesu, z biegiem lat dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych certyfikatów, ustanowienie marki Olinkphotonics w profesjonalnych osiągnięciach branży i wiodącej pozycji.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)