Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty100G SFP

Pojedynczy zasilacz 3,3 V 100G QSFP28 SR4 100 m Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna

Jakość modułu SFP jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Pojedynczy zasilacz 3,3 V 100G QSFP28 SR4 100 m Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna

Chiny Pojedynczy zasilacz 3,3 V 100G QSFP28 SR4 100 m Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna dostawca
Pojedynczy zasilacz 3,3 V 100G QSFP28 SR4 100 m Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna dostawca

Duży Obraz :  Pojedynczy zasilacz 3,3 V 100G QSFP28 SR4 100 m Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLKOPTO
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: ODM OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca, 1 szt. / Pudełko detaliczne
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia zakupu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 100G QSFP28 SR4 Dystans: 100M
Prędkość transmisji danych: 100 Gb / s aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network
Włókna typu: Transceiver SFP + Temperatura pracy: 0 ~ 70 ° C

Pojedynczy zasilacz 3,3 V 100G QSFP28 SR4 100 m Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna

Opis produktu

Ten produkt jest zintegrowanym modułem nadawczo-odbiorczym zawierającym komponent mikrooptyczny i materiał półprzewodnikowy i może realizować konwersję optyczno-elektryczną i elektryczno-optyczną. Moduł został zaprojektowany jako czterokanałowy, wtykowy, równoległy transceiver QSFP + dla komunikacji światłowodowej 100 Gb / s.

cechy produktu

• Złącze optyczne MTP / MP0

• Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

• Współczynnik kształtu MSA QSFP28 z możliwością podłączenia na gorąco

• Odległość do 100 m OM4 MMF

• Elektryczny interfejs szeregowy 4x28G (CEI-28G-VSR)

• Sprzężenie AC sygnałów CML

• Niskie rozpraszanie mocy (maks .: 3,5 W)

• Wbudowana funkcja diagnostyki cyfrowej

• Zakres temperatury obudowy roboczej: 0 ℃ do 70 ℃

• Zgodny z 100GBASE-SR4

• Interfejs komunikacyjny I2C

Aplikacje

• 100GBASE-SR4

• Infiniband QDR / DDR / SDR

• Połączenia 100G Datacom

Informacje dotyczące zamawiania

Numer części

Opis

OLSQ85TXM-CDS1

QSFP28 SR4 100m OM4, 0 ~ 70 ℃, z cyfrowym monitorem diagnostycznym

O nas

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd, założona w 2011 roku, jest profesjonalnym producentem transceivera optycznego. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji transceiverów optycznych w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie komunikacji optycznej. Link jest w stanie zaoferować szeroką gamę modułów optycznych od 155 Mb / s ~ 100 Gb / s, w tym CFP2, QSFP +, XFP, SFP +, SFP, PON oraz rozwiązania CWDM, DWDM, obsługujące różne protokoły i spełniające różne wymagania dotyczące Fibre Channel, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Data Center itp. A całą jakość produktu popierają nasze silne zdolności badawczo-rozwojowe, rygorystyczna procedura kontroli jakości i bogata produkcja doświadczenie. Nasze moduły eksportowane na chiński rynek krajowy, Azję, Azję Południowo-Wschodnią, rynek europejski i amerykański itp.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)